به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، دکتر زینی وند صبح امروز 21 بهمن ماه در نهمین روز  از دهه مبارک فجر در ملاقات مردمی با حضور تعدادی از مسئولان استانی، پای صحبتهای جمعی از شهروندان نشست و ضمن رسیدگی به درخواست ها، پیشنهادها و شکایت های شهروندان، دستورهای لازم در چارچوب قوانین و مقررات را برای رفع مشکلات آنها به مدیران مربوط صادر کرد.
دکتر زینی وند  در اولین جلسه ملاقات مردمی از ساعت 11:30 تا 13:00 ظهر در محل سالن پیامبر اعظم (ص) پاسخگوی حضوری 7 تن از شهروندان در خصوص رفع مشکلات مربوط به مجوز تاسیس اقامتگاههای خدماتی و رفاهی بین راهی و تاسیس هتل در شهرستانها و احداث گلخانه و تسهیلات اشتغال زایی بود. و ضمن بررسی مشکلات ، دستور لازم را صادر و ابلاغ کرد.
در این ملاقات مردمی، مشاور اقتصادی استاندار ، مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری و تعدادی از مدیران دستگاه‌‌های اجرایی حضور داشتند.
شایان ذکر است:متقاضیان ملاقات با استاندار کرمان می توانند ضمن ارتباط با شماره تلفن 111 (یکی از مجاری شبکه یکپارچه ارتباط مردم با دولت ) ایده ها، پیشنهادها، شکایت ها و درخواست های خود را مطرح و کد رهگیری دریافت کنند که امکان پیگیری هم برای آنها فراهم می شود.
پس از ثبت درخواست های متقاضیان، کارکنان اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان با راهنمایی تلفنی، بررسی های مقدماتی را انجام می دهند و پس از طی مراحل تخصصی در صورت ضرورت، ملاقات با استاندار برای متقاضی پیش بینی می شود.