جلسه بررسی و رفع مشکلات پایانه مسافریری کرمان با حضور مدیر کل بازرسی استانداری ،معاون امور عمرانی استاندار ،شهردار کرمان و هیئت مدیره پایانه مسافربری آدینه کرمان در دفتر شهردار کرمان تشکیل و مسائل و مشکلات این مرکز مورد بررسی قرار گرفت.
مدیر کل بازرسی استانداری گفت هماهنگی و تعامل بین مدیران گره گشای مسائل موجود در پایانه  مسافربری کرمان می باشد و این مجموعه نیازمند شیوه مدیریت نوین می باشد و مدیریت سنتی موجود استفاده از پتانسیل های موجود این مرکز را بطور کامل ندارد
وی افزود ارائه خدمات با کیفیت به مسافرین و گردشگران در پایانه مسافربری از اهمیت بالایی برخوردار است و پایانه مسافربری آدینه  یکی از دروازه های ورودی شهر شش دروازه می باشد ورضایت مسافرین و گردشگران در توسعه صنعت گردشگری استان  نقش به سزایی دارد .
رضا اشک گفت توسعه صنعت گردشگری و ایجاد اشتغال از طریق این صنعت در استان کرمان با توجه به نگاه متفاوت استاندار کرمان به این صنعت نیازمند داشتن زیرساختها و ارائه خدمات و جلب رضایت مسافرین گردشگران داخلی و خارجی در بدو ورود به استان است   این توجه خاص استاندار به صنعت گردشگری  نیازمند نظارت و بازرسی مستمر و دقیق را دارد که این وظیفه خطیر را   بر عهده دفتر بازرسی گذاشته شده است .
معاون امور عمرانی استاندار تصریح کرد:آسیب شناسی این چالشها باید انجام شود و در صورت نیاز بقیه دستگاهها ورود نمایند تا با همکاری و تعامل خدمات شایسته ای در پایانه ها ارائه شود .
شهردار کرمان گفت :مشکلات موجود در این مرکز را شناسایی کرده و کارشناسی های لازم در جهت رفع  مشکلات انجام شده و امادگی همکاری با سایر ادارات را در جهت ارائه خدمات بهتر به مسافرین و گردشگران را انجام خواهیم داد.