مدیر کل بازرسی استانداری کرمان با تاکید بر نظارت و بازرسی مستمر از پایانه مسافربری شهرکرمان تا پایان تعطیلات نوروزی بصورت ویژه خواهد بود  تا مسافرین و گردشگران با خاطره ای خوش از سفر به کرمان  داشته باشند در این  بازدید سر زده کلیه امکانات  موجود در ساختمان آدینه را بررسی و مورد بازدید قرارگرفت .
 رضا اشک گفت  :پیگیری رفع مسائل و مشکلات موجود  را تا پایان سال جاری بصورت ویژه در دستور کار قرار خواهیم داد و  با تعامل و همکاری هیئت مدیره پایانه  و شهردار کرمان  سال جدید میزبانی گردشگران نوروزی را در شان استان به بهترین نحو ممکن انجام خواهیم داد .
وی گفت :ستاد تسهیلات نورورزی با  برنامه ریزی دقیق ، موظف به فراهم نمودن امکانات رفاهی  و تامین امنیت گردشگران می باشد که مسافرین بدون هیچ دغدغه ای از تعطیلات نورورز لذت برده وایام خوشی را در استان سپری نماید .
مدیر کل بازرسی استانداری افزود تیم بازرسی و نظارت این دفتر در ایام نوروز از کلیه مراکز ارائه دهنده خدمات به گردشگران بازدید ونظارت بر نحوه ارائه خدمات را دارد  و از کلیه مسافرین و گردشگران و هم استانی های عزیز خواهشمندم هرگونه شکایت ،پیشنهاد و انتقاد را با تلفن 111در ساعات اداری در جهت ارائه خدمات بهتر در میان بگذارند .