مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۱/۰۱/۰۷

مدیرکل بازرسی استانداری و مسوول کمیته بازرسی و نظارت ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان کرمان

تداوم نظارت بازرسان استانداری تا پایان تعطیلات نوروزی/ لزوم تلاش و هماهنگی بیشتر دستگاههای اجرایی و خدماتی در بخش گردشگری شهداد

دکتر تاج‌الدین صالحیان مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی یکشنبه هفتم فروردین عنوان کرد: نوروز1401 پس از دو سال محدودیت و ممنوعیت ترددها به علت کرونا با افزایش سفرهای نوروزی مواجه هستیم و حضور مسافران و گردشگران در کرمان به دلیل مرقد مطهر سردار سلیمانی افزایش چشمگیری داشته و همین امر، موضوع میزبانی از مسافران نوروزی در استان را با‌اهمیت کرده است.
وی بیان داشت: حوزه بازرسی استانداری هم به عنوان وظیفه ذاتی نظارتی و هم به عنوان مسئول کمیته بازرسی و نظارت ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی، بازرسی و نظارت محسوس و نامحسوس در ایام تعطیلات را بر عهده دارد و به همین منظور، همکاران بازرسی با حضور در تمام شهرستان‌ها و بخش‌های مهم هدف گردشگری به وظیفه مهم خود عمل می‌کنند.
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان، نظارت بر توزیع میوه با نرخ مصوب، پمپ بنزین‌ها، دستگاه‌های خدمات‌رسان همانند بیمارستان‌ها، مکان‌های اقامتی و امثالهم را از جمله وظایف کارشناسان حوزه بازرسی در این ایام عنوان کرد.
دکتر صالحیان حضور بازرسان استانداری کرمان از ابتدای تعطیلات نوروزی را یادآور شد و اضافه کرد: این بازرسی‌ها تا پایان سفرهای نوروزی ادامه خواهد داشت و ما در طول روز در حال دریافت گزارشات و رصد اوضاع استان هستیم.
وی خاطرنشان کرد: همکاران دفتر بازرسی استانداری کرمان دو تا سه مرتبه در برخی شهرستان‌ها حضور یافته‌اند و این بازدید‌ها مستمر خواهد بود تا میزبانی استان از مسافران به بهترین نحو ممکن صورت پذیرد و میهمانان نوروزی با خاطره‌ای خوش و آنگونه که در شان استان کرمان هست، استان را ترک کنند.
صالحیان گفت: در پایان هفته اول سفرها نوروزی، توزیع میوه به ویژه در شهرستان‌های جنوبی و همچنین خدمات‌رسانی به نحو مطلوبی صورت گرفته و در مجموع رضایت‌بخش بوده است.
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان از فرمانداری‌ها، بخشداری‌ها، میراث فرهنگی به عنوان دبیرخانه ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی، هلال‌احمر، دانشگاه‌های علوم پزشکی‌، پلیس راهور و نیروی انتظامی، نیروی بسیج، راهداری‌های شمال و جنوب و سایر دستگاه‌های خدمات‌رسانی که در بخش نظارت نقش برجسته‌ای دارند، قدردانی کرد.
صالحیان عنوان کرد: در برخی مناطق همانند شهداد که بخش مهم هدف گردشگری به خصوص گردشگران خارجی محسوب می‌شود، نیاز است تا دستگاه‌های مختلف بیشتر و پررنگ‌تر پای کار باشند و در سطح بین‌المللی به ارائه خدمات بپردازند.
مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان اظهار داشت: همکاران بازرسی در حوزه معاونت ارتباطات مردمی با سامانه تلفنی ۱۱۱ سامد بدون تعطیلی در خدمت مسافران و هم استانی‌ها هستند تا پیشنهادات، نارسایی‌ها و مشکلات را دریافت و پیگیر رفع آنها باشند.
صالحیان گفت: انتظار این است در نیمه دوم سفرها همه مسئولان و دستگاه‌های خدمات‌رسان همچنان با قدرت پای کار باشند تا مسافران با خاطره‌ای خوش استان را ترک نمایند.


منبع : دفتر بازرسی،مدیریت عملکرد و امور حقوقی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲