مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۰/۰۸/۱۶

با دستور استاندارکرمان؛

بازدید سرزده از ادارات کوهبنان و فاریاب و بخش یزدان آباد

با دستور استاندارکرمان، بازدید سرزده از ادارات شهرستانهای کوهبنان و فاریاب و بخش یزدان آباد زرند امروز انجام شد.

با دستور استاندارکرمان، بازدید سرزده از ادارات شهرستانهای کوهبنان و فاریاب و بخش یزدان آباد زرند امروز انجام شد.
صبح روز پانزدهم آبان ماه دکتر صالحیان مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و مهندس خنجری مدیرکل حراست استانداری کرمان در پی دستور دکتر زینی وند  استاندار کرمان مبنی بر بازدید از ادارات شهرستانها، از  فرمانداری و بخشداری مرکزی کوهبنان و بخشداری کیانشهر و سپس از بخش یزدان آباد زرند بازدید کردند.
در جریان این سفر دکتر صالحیان مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و مهندس خنجری مدیرکل حراست استانداری کرمان در ساعت ۷ صبح در فرمانداری کوهبنان حضور یافتند و با فرماندار، معاون فرماندار و کارکنان فرمانداری دیدار و در خصوص مسائل کاری گفتگو و همچنین نحوه شروع بکار کارکنان، رعایت پروتکل های بهداشتی و پاسخگویی به مراجعان  را از نزدیک مورد ارزیابی قرار دادند.
در ادامه این سفر دکتر صالحیان و مهندس خنجری از  بخشداری کیانشهر بازدید و با بخشدار و کارکنان دیدار و گفتگو کردند.
بر اساس این گزارش، مقصد بعدی این سفر بازدید از  بخشداری یزدان آباد بود که صورت گرفت، که با  بخشدار و کارکنان بخشداری دیدار و در خصوص مسائل کاری گفتگو و رعایت پروتکل های بهداشتی و پاسخگویی به مراجعه کنندگان و سایر مسائل اداری را مورد ارزیابی قرار دادند.
همچنین در بخش یزدان آباد ابتدا در شهرداری یزدانشهر با شهردار رئیس شورای اسلامی شهر  دیدار و گفتگو کردند، سپس با حضور در مرکز جامع سلامت یزدانشهر با مدافعین سلامت دیدار و در جریان مسائل و مشکلات این مرکز قرار گرفتند و از زحمات و تلاش های کادر درمان تشکر و قدردانی کردند.
در پایان دکتر صالحیان و مهندس خنجری از خانه بوم گردی در روستای نعیم آباد واقع در بخش مرکزی زرند بازدید کردند.
بر اساس این گزارش این خانه بوم گردی نیاز به تسهیلات دارد و در صورت راه اندازی برای ده نفر شغل ایجاد خواهد کرد.
بر پایه این گزارش، همچنین امروز پانزدهم آبان ماه مغفوری و کرمی معاونان دفاتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و حراست استانداری نیز از ادارات شهرستان فاریاب بازدید و نحوه حضور کارکنان، پاسخگویی به مراجعین و رعایت پروتکل های بهداشتی را مورد بررسی قرار دادند.
بر پایه این گزارش، دکتر صالحیان هدف از این بازدیدها را ارزیابی نظم و انضباط اداری، پاسخگویی و تکریم مراجعین و رعایت پروتکل های بهداشتی عنوان کرد و افزود: طبق دستور دکتر زینی وند استاندار کرمان دور دوم بازدیدهای سرزده بلافاصله با حضور کارشناسان انجام خواهد شد.


منبع : دفتر بازرسی،مدیریت عملکرد و امور حقوقی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲