مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۰/۰۷/۲۷

با دستور استاندار؛

حضور مدیران بازرسی و حراست استانداری در ستاد مدیریت کرونا در بم

بازرسی سرزده از ادارات شهرستان ها ادامه دارد/حضور مدیران بازرسی و حراست استانداری در ستاد مدیریت کرونا در بم صبح امروز ۲۷ مهر ماه دکتر صالحیان مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و مهندس خنجری مدیرکل حراست استانداری کرمان در پی دستور دکتر زینی وند استاندار کرمان مبنی بر بازرسی از ادارات شهرستانها، از تعدادی فرمانداریها و بخشداری های شرق استان بازدید کردند.

صبح امروز ۲۷ مهر ماه دکتر صالحیان مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و مهندس خنجری مدیرکل حراست استانداری کرمان در پی دستور دکتر زینی وند استاندار کرمان مبنی بر بازرسی از ادارات شهرستانها، از تعدادی فرمانداریها و بخشداری های شرق استان بازدید کردند.
همچنین امروز ۲۷ مهرماه مغفوری و کرمی معاونان دفاتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و حراست استانداری نیز از ادارات شهرستان های ریگان و نرماشیر در شرق استان بازدید و نحوه حضور کارکنان، تکریم ارباب رجوع و رعایت پروتکل های بهداشتی را مورد بررسی قرار دادند.
در جریان این سفر دکتر صالحیان مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و مهندس خنجری مدیرکل حراست استانداری کرمان در ساعت ۷:۱۵ در ساختمان فرمانداری و بخشداری مرکزی فهرج حضور یافتند و نحوه شروع بکار کارکنان، رعایت پروتکل های بهداشتی و تکریم ارباب رجوع را از نزدیک مورد ارزیابی قرار دادند.
مقصد بعدی این سفر بازدید از بخشداری بروات بود که صورت گرفت، سپس دکتر صالحیان و مهندس خنجری با عزیمت به شهرستان بم، از ساختمان فرمانداری بازدید و با فرماندار و معاونین فرماندار و تعدادی از کارکنان دیدار و سپس به همراه مهندس شهسوار پور فرماندار بم در جلسه ستاد مدیریت کرونا شهرستان حضور یافتند.
دکتر صالحیان مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری در این جلسه ضمن خداقوت به اعضای ستاد مدیریت کرونای شهرستان بم ابراز داشت: اکنون مهمترین دغدغه کشور انجام واکسیناسیون است و واکسن به اندازه کافی وجود دارد و باید تمهیدات به گونه ای اندیشیده شود که مردم واکسن دریافت کنند و بحث آموزش و پرورش به حالت عادی خود برگردد.
وی همچنین گفت: در آینده باید برخی خدمات دولتی منوط به تزریق واکسن باشد و خواسته ما از ستاد شهرستانها این است که به همان شدت که در استان کار انجام می شود، در شهرستان ها هم همینگونه باشد.
مهندس خنجری مدیرکل حراست استانداری کرمان نیز در این جلسه پیشنهاد داد که کارکنان استانداری و فرمانداری ها و بخشداری ها و زیرمجموعه اگر واکسن دریافت نکرده اند از اول آبان ماه از حضورشان در محل کار ممانعت به عمل آید.
وی همچنین از تلاش ها و تعاملات ستاد مدیریت کرونا در شهرستان بم تشکر کرد و از همه مردم خواست همچنان پروتکل های بهداشتی را با شدت رعایت کنند تا در آینده شاهد پیک جدید در استان نباشیم.


منبع : دفتر بازرسی،مدیریت عملکرد و امور حقوقی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲