مکان فعلی :

اخبار برگزیده:
۱۴۰۰/۰۸/۱۰

با دستور استاندار؛

بازرسی سرزده از ادارات شهرستان های سیرجان، بردسیر و ارزوئیه

صبح امروز دهم آبان ماه دکتر صالحیان مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و مهندس خنجری مدیرکل حراست استانداری کرمان در پی دستور دکتر زینی وند استاندار کرمان مبنی بر بازرسی از ادارات شهرستانها، از فرمانداری و بخشداری و شهرداری شرستان های سیرجان و بردسیر بازدید کردند.

در جریان این سفر دکتر صالحیان مدیرکل مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و مهندس خنجری مدیرکل حراست استانداری کرمان در ساعت ۷ صبح در ساختمان فرمانداری سیرجان حضور یافتند و با فرماندار، معاونان فرماندار و کارکنان فرمانداری دیدار و در خصوص مسائل کاری گفتگو و همچنین نحوه شروع بکار کارکنان، رعایت پروتکل های بهداشتی و نحوه پاسخگویی به مراجعین را  مورد ارزیابی قرار دادند.
در ادامه این سفر دکتر صالحیان و مهندس خنجری از بخشداری مرکزی و شهرداری سیرجان بازدید و با بخشدار و کارکنان بخشداری مرکزی دیدار و گفتگو کردند.
همچنین در دیدار با شهردار سیرجان خواستار بکارگیری توان و تجربه کلیه کارکنان در مدیریت شهری شدند.

بر اساس این گزارش، مقصد بعدی این سفر بازدید از فرمانداری و  بخشداری مرکزی بردسیر بود که صورت گرفت، و همچنین با فرماندار معاونان فرماندار و بخشدار و کارکنان فرمانداری و بخشداری مرکزی بردسیر دیدار و گفتگو و از تلاش های کارکنان در جهت رفع مشکلات مردم قدردانی کردند  و رعایت پروتکل های بهداشتی و پاسخگویی به مراجعه کنندگان و سایر مسائل اداری را مورد ارزیابی قرار دادند.

بر پایه این گزارش، همچنین امروز دهم آبان ماه مغفوری و کرمی معاونان دفاتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و حراست استانداری نیز از برخی ادارات شهرستان ارزوئیه بازدید و نحوه حضور کارکنان، پاسخگویی به مراجعین و رعایت پروتکل های بهداشتی را مورد بررسی قرار دادند.

مهندس خنجری مدیرکل حراست استانداری در حاشیه سفر امروز، از دور دوم بازرسی های سرزده در هفته های آتی خبر داد.
دکتر صالحیان مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری نیز در حاشیه سفر امروز گفت: بعد از اتمام دور اول بازرسی های سرزده از ادارات شهرستان ها، گزارش کامل این بازرسی ها به دکتر زینی وند استاندار کرمان ارائه خواهد شد.

 


منبع : دفتر بازرسی،مدیریت عملکرد و امور حقوقی


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲